تکنیک های آرایش سینمایی

بازیگران روی فرش قرمز و روی پرده سینما زیبا هستند ؛ با پوستی صاف و بدون لک ، چشم هایی براق و زیبا و صورتی متناسب .

سینمایی زیبا شوید

بازیگران روی فرش قرمز و روی پرده سینما زیبا هستند ؛ با پوستی صاف و بدون لک ، چشم هایی براق و زیبا و صورتی متناسب. اما خیلی از آن ها از نزدیک و به صورت زنده چنین ویژگی هایی ندارند پوست آن ها هم مثل پوست بیشتر افراد جامعه است و هیچ چیز خاصی در صورت شان نیست که آن ها را متمایز کند. اما چه اتفاقی برای آن ها می افتد که به چنین زیبایی خیره کننده ای دست پیدا می کنند خیلی ها معتقد هستند آن ها از تکنیک های خاصی استفاده می کنند. تکنیک هایی که دانستن شان به شما هم امکان می دهد همان قدر زیبا و خیره کننده باشید.

ژل آلوئه ورا همراه تان باشد

بازیگران سینمای تجاری تنها با آرایش های شان زیبا به نظر نمی رسند. آن ها وقتی چشم های شان خسته می شود و فیلم برداری در حال آغاز شدن است ، زیر چشم های خود را با ژل آلوئه ورا ماساژ می دهند. این کار به سرعت پوست زیر چشم را سفت می کند و حس خستگی را از آن می گیرد.

دور مداد مشکی را خط بکشید

ابرو ها را هیچ وقت با مداد قهوه ای یا مشکی پر نکنید. با این کار دقیقاً معلوم است ابرو های تان طبیعی نیست. هالیوودی ها همیشه ابرو های خود را با سایه یا مداد خاکستری پر می کنند. این کار ابرو های آن ها را کاملاً طبیعی می نمایاند پس ابروهای پر رنگ قجری را فراموش کنید و مطابق روز پیش بروید.

فیکساتور را فراموش نکنید

مهم نیست از چه فیکساتوری استفاده می کنید. از هر کرمی که روی پوست تان خوب می نشیند و به آن عادت دارید استفاده کنید ؛ چه مرطوب کننده باشد و چه ضد آفتاب.قبل از آرایش تمام صورت خود را با آن بپوشانید. گذشته از این می توانید از فیکساتور های مخصوصی که برند های مختلف به بازار فرستاده اند استفاده کنید و از اسپری ماندگار کننده آرایش گرفته تا پودر آن را برای تثبیت زیبایی تان به کار بگیرید.

خط لب بکشید

دور لب ها را با یک رنگ کاملاً طبیعی و نزدیک به رنگ واقعی لب خط بکشید و سپس خط لب را به طرف داخل هر دو لب پر کنید. توجه کنید به مرکز لب ها نرسید تا لب های تان برجسته تر به نظر بیایند. دو گوشه لب ها را هم با مداد پر رنگ کنید و کمی که به وسط می رسید آن را متوقف کنید. بعد از این کار می توانید تنها از یک برق لب استفاده کنید. لب های شما به مراتب برجسته تر و ساده تر به نظر خواهند رسید.

ماسک مخمر بگذارید

برخی ماسک های ساده را می توانید در خانه تهیه کنید و از آن ها برای زیبا تر به نظر رسیدن کمک بگیرید. می توانید یک بسته مخمر خشک را با آب نصف لیمو ترش تازه مخلوط کنید ، این خمیر را روی لکه های پوست تان بگذارید ، ماساژ دهید و اجازه بدهید برای 5 دقیقه روی پوست بماند تا خشک شود. بعد هم باید آن را بشویید و از پوست صاف خود لذت ببرید. این مخلوط برای جای جوش و کک و مک مؤثر است.

ژله قرمز به جای رژ لب

تصور می کنید بازیگران سینمای تجاری در جریان بازی کردن فیلم های شان مدام آرایش خود را تمدید می کنند شاید این کار را انجام دهند اما قطعاً از تکنیک هایی برای ماندگار شدن آن هم استفاده می کنند اگر می خواهید بعد از چند ساعت لب های تان بی رنگ و ترک ترک جلوه نکند ، کمی پودر ژله قرمز را در آب حل کنید و با انگشت روی لب های تان بکشید و بگذارید یک دقیقه روی آن ها بماند تا جذب شود. رنگ قرمز به خورد لب ها خواهد رفت و تا چند ساعت پاک نخواهد شد. می توانید روی آن از رژ یا برق لب هم استفاده کنید.

برق آرایش را بگیرید

آرایش براق الآن دیگر مد نیست. پس همیشه بعد از آرایش کردن یک دستمال روی صورت خود بگذارید و بردارید این کار باعث می شود برق اضافی رژ لب ، رژ گونه یا سایه را بگیرید. اگر دیدید آرایش کم است می توانید آن را تجدید کنید اما باز هم برق آن را بگیرید. با این کار علاوه بر این که آرایش شما مات می شود ، بیشتر روی پوست تان می ماند زیرا آن چیزی که دستمال از روی آرایش شما بر می دارد ، بعد از یک ساعت خود به خود از صورت تان پاک خواهد شد. با این کار شما آرایش را گارانتی می کنید.

با پلک بالا بازی کنید

هیچ کس با چشم های خواب آلوده و خسته زیبا به نظر نمی رسد پس برای فرار از چنین وضعیتی همیشه در لبه پلک بالا خط چشم بکشید. می توانید مژه های بالا را با دست عقب نگه دارید و به آرامی خط چشم را روی لبه پلک بکشید. این کار باعث می شود قسمت سفید چشم تان در تقابل با سیاهی درخشان تر باشد و چشم های شما سر حال تر به نظر برسد.

سایه روشن بزنید

چشم های ریزی که در صورت شما گم می شوند می توانند زیبایی تان را خدشه دار کنند. از سایه‌ ای کمی روشن تر از پوست خود استفاده کنید و گوشه درونی چشم خود را سایه روشن بزنید. این کار باعث می شود چشم های شما درشت و درخشان جلوه کنند. یاد تان باشد برای این کار از سایه براق استفاده نکنید زیرا صورت شما را بیش از حد دخترانه نشان خواهد داد.

با بخار معجزه کنید

بخار آب داغ هم برای شفافیت پوست و هم براقی و نرمی مو های شما مفید است. لازم است 10 دقیقه در هفته از سونای بخار استفاده کنید یا حمام را داغ کنید و 10 دقیقه در آن بمانید این کار باعث می شود بخش هایی از موی شما که وز شده یا سوخته بهبود پیدا کند و سلول های مرده پوست جدا شود و درخشانی به پوست شما باز گردد.

ابرو ها را شانه کنید

حتماً یک مسواک نرم یا شانه ابرو داشته باشید و ابرو های خود را شانه کنید. می توانید یک برق لب بی رنگ را روی انگشت تان بمالید و آن را روی ابرو بکشید.

ابرو در جهت شانه شده فیکس خواهد شد و تا چند ساعت مرتب جلوه خواهد کرد. دقت کنید اگر برق لب را روی ابروی شانه نشده بکشید خیلی وحشتناک خواهد شد.

به رنگ ها توجه کنید

رنگ آرایش شما باید هارمونی کامل داشته باشد تا طبیعی تر جلوه کند. برای مثال رنگ سایه چشم را بر اساس رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. سایه هایی با رنگ های تند معمولاً قشنگ نمی شوند و با رنگ پوست و چشم ها هارمونی ندارند. منطقی تر است برای سایه چشم از رنگ های کبود ، قهوه ای یا خاکستری استفاده کنید. این رنگ ها معمولاً با تمام پوست ها و چشم ها سازگار هستند و آرایش شما را طبیعی تر می کنند. اگر چشم های روشنی دارید ( خاکستری ، آبی یا سبز ) می توانید از خط چشم سبز تیره هم استفاده کنید. این خط را زیر و بالای پلک ها بکشید و از زیبایی خیره کننده آن لذت ببرید.

دو نوع ریمل بخرید

همیشه از دو نوع ریمل استفاده کنید. برای مژه های بالا از ریمل حجم دهنده استفاده کنید و ریمل را آرام روی مژه های میانی به سمت بالا بکشید. برای دو سمت مژه های بالا و مژه های پایین از ریمل ضخامت دهنده استفاده کنید. مژه های گوشه درونی چشم را به درون و مژه های گوشه بیرونی چشم را به بیرون بکشید. مژه های شما بلند و کشیده نشان داده خواهد شد.

  • بازدید: 679
  • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۳
  • شناسه مطلب: 4270

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدیدمطالب تصادفی

مفهوم آمادگی جسمانی

مفهوم آمادگی جسمانی
مفهوم اول، علم تمرين علم و تمرين زاييده ي همه ي اطلاعات علمي درباره ورزش و تمرين است. اين اطلاعات همراه با تجربه...
داستان جالب زنی که همیشه از شوهرش کتک می‌خورد!

داستان جالب زنی که همیشه از شوهرش کتک می‌خورد!
A woman goes to the doctor, beaten black and blue.....زنی با سر و صورت کبود و زخمی  سراغ دکتر میره
قلب جغد پیر شکست!

قلب جغد پیر شکست!
جغدی روی کنگره های قدیمی دنیا نشسته بود. زندگی را تماشا می کرد. رفتن و ردپای آن را و آدم هایی را می دید که به سنگ...
خـوش‌تیـپ‌تریـن مامان دنیـا باشیــد!

خـوش‌تیـپ‌تریـن مامان دنیـا باشیــد!
مادر شدن با تمام شیرینی‌هایی که دارد همیشه یک دغدغه بزرگ برای مادران به دنبال دارد؛ با اضافه‌وزن بعد از زایمان...

مطالب پربازدید

تماس با ماهنگ

تماس با ماهنگ
بازدیدکننده گرامی؛ جهت تماس با مدیریت وب سایت ماهنگ از دو طریق ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید : ایمیل...
مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی

مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی
من در میان مردمی هستمکه باورشان نمیشود تنهایــــممیگویند خوش بحالت که خوشحالینمی دانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاستبرای...
چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟

چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟
یخ هنگام انجماد، منبسط می شود. علت این انبساط پیوند هیدروژنی میان مولکول های خمیده آب است.
چرا عرق لباس را زرد میکند؟

چرا عرق لباس را زرد میکند؟
تا حالا عرق از سر، صورت و دست تان چکیده است؟ آن قدر که کلافه شده اید و حتی گاهی نیز در مقابل دیگران خجالت هم کشیده...

مطالب جدید

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)
یکی از دروس جدیدی که دانش‌آموزان در پایه‌ی هفتم باید بیاموزند، درس زبان انگلیسی است. نویسندگاه کتاب زبان انگلیسی...
فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید

فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید
امروزه دانشمندان ثابت کرده‌اند که یادگیری زبان دوم می‌تواند در بهبود هوش، حافظه و تمرکز نقش مهمی داشته...
ضرروت دانستن دو زبان

ضرروت دانستن دو زبان
مغز یك فرد دو زبانه مانند رادیویی است كه به طور همزمان 2 كانال را پخش می‌كند. ممكن است كه در حال صحبت كردن به یك...
ضرورت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی
     شايد يادگيري زبان انگليسي مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.  آيا هيچ فکر...