بگو کدام گل را دوست داری تا بگویم چه شخصیتی داری

این تست ادعا می کند با توجه به رنگ،تعداد برگ ها و بوی گل مورد علاقه یک نفر می توانید بفهمید چه شخصیتی دارد.گل رز را دوست دارید یا گل نسترن؟ نگویید هر ۲! حتما یکی را بیشتر دوست دارید و همین علاقه بیشتر به یک گل،نشان می دهد که شما چه شخصیتی دارید.اگر به چنین ایده ای بخندید زیاد تعجب نمی کنیم چون در اصل هم تخمین زدن شخصیت یک نفر از روی گل مورد علاقه اش علمی و شدنی تیست اما تستی را برای شما آورده ایم،به این تست جواب بدهید و بعد خودتان قضاوت کنید که قابل اعتماد است یا خیر.

 

- گل رز:

گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می دهید،بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خیلی خوب است.

- گل نسترن:

فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید،دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور خیلی جدی و کامل انجام دهید.خجالتی هستید و همیشه سعی می کنید از مشاجرات دوری کنید و فردی بسیار قابل اعتماد هستید.

- گل یاس:

رفتار دوستانه ای دارید،رک گو و پرحرف بوده ولی همین به جالب بودن شخصیت تان می افزاید.مانند گل یاس،همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید،از رفتار بد دیگران سریع می گذرید و برای دوستی ارزش زیادی قائلید.

- گل بنفشه:

زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و زیاد با فراز و فرودهای آن روبه رو می شوید،به جای داشتن درآمد جزئی به فکر درآمدهای کلان هستید،ذهن خلاقی دارید و به دنبال انجام فعالیت های خلاقانه هستید،در خانه بیشتر از همه حا احساس آرامش می کنید.

- گل شب بو:

فردی بامحبت،خونگرم،دلسوز ولی کمی عصبی هستید.غالبا از کمبود اعتماد به نفس رنچ می برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می شود.برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده می کنند که این شما را کمی عصبی می کند.

- گل داوودی:

جدی،متفکر و تاحدی اندیشمند هستید.شما در کارهایتان سرسختی و سماجت دارید،به رغم این که شخص بسیار مهربانی هستید اما برخی اوقات،رگه هایی از نامهربانی در شما نمایان می شود که این مسئله دیگران را آزار می دهد.

- گل زنبق:

فرد مودبی هستید و به سرعت عصبانی می شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه برمی گردید،از زیبایی لذت می برید و فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید،شما میل زیادی برای زندگی داشته و از انجام هر کاری لذت می برید.

- گل ارکیده:

به سرعت تصمیم می گیرید،در انجام کارهایتان بسیار سریع . چابک هستید.تغییرات شغلی هرگز شما را نمی ترساند؛این موضوع یکی از برتری های شخصیتی شما نسبت به دیگران است.توانایی استثنائی در سازماندهی کارهایتان دارید.

- گل مریم:

احساساتی،صادق،باوفا،بشاش و خوش اخلاق هستید اما اگر بخواهید می توانید همزمان آن روی سکه را هم نشان دهید.خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می دانید،کمال طلب و تاحدی رویایی هستید که این خصوصیت به شما در طول زندگی کمک می کند.

- گل همیشه بهار:

اهل رقابت،رفیق بازی،قابل اعتماد و امین هستید،خیلی علاقه دارید بیشتر وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید،بسیار تودار و درواقع درون گرا هستید.از شادی دیگران شاد می شوید ولی خودتان به سختی به آرزوهایتان می رسید.

- گل گلایل:

باهوش هستید و می دانید چه می کنید،می خواهید همه ی امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می تواند به علت بی توحهی به نظر دیگران برایتان مشکل ساز باشد؛اما درمورد عشق صبور هستید و برای رسیدن به اهدافتان بسیار تلاش می کنید.

- گل نرگس:

مهربان،باگذشت و بسیار تودار هستید،به هیچ وجه خودخواه نیستید و همیشه بهترین را برای دیگران می خواهید.دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می دانید،بین دوستانتان بسیار محبوب هستید و در خانه نظر شما به بقیه ارجحیت دارد.

- این تست چه مشکلی دارد؟

شاید اساسی ترین مشکل این تست محدود کردن نوع گل ها،به ماههای سال است.این که بر اساس چه اصول و قاعده ای اسم یک گل مربوط به ماه خاصی است؟ مثلا چرا ماه مهر،گل زنبق است؟ اگر بگوئیم ماه مهر،گل ارکیده فرقی هم می کند؟ مسئله دیگر بیان نام ۱۲ گل به جای همه گل هاست.حتی اگر مقصود نویسنده تست،بیان نام گل هایی باشد که عامه مردم می شناسند؛چرا نامی از گل های معروفی مثل:نیلوفر،شقایق،لاله و … نیست؟ اگر بخواهیم شخصیت را با توجه به گل مورد علاقه پیشگویی کنیم،باید تست به صورتی باشد که از شما بپرسد:گل مورد علاقه شما چیست؟ و با توجه به گل مورد علاقه تان درمورد شخصیت شما بگوید!

  • بازدید: 916
  • تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۹
  • شناسه مطلب: 2351

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدیدمطالب تصادفی

بزرگتر شدن هیمالیا با وجود گرمایش زمین

بزرگتر شدن هیمالیا با وجود گرمایش زمین
تصاویر ماهواره ای گرفته شده از یخچال های رشته کوه «کاراکورام» در غرب هیمالیا باعث شگفتی دانشمندان شد. این تصاویر...
لطفا چای داغ نخورید

لطفا چای داغ نخورید
مصرف سیگار و چای داغ در بروز سرطان مری نقش مهمی دارد  .
همانا زندگی زیباست...

همانا زندگی زیباست...
گابریال گارسیا مارکز: در 15 سالگی آموختم که مادران از همه بهتر می دانند ، و گاهی اوقات پدران هم. در 20 سالگی یاد...
خوشمزه اما دشمن!!

خوشمزه اما دشمن!!
خوراکی‌ها هم می توانند دشمن ذهن شوند؟؟؟ پاسخ مثبت است!! و آن دشمنان این چهار موردند...

مطالب پربازدید

تماس با ماهنگ

تماس با ماهنگ
بازدیدکننده گرامی؛ جهت تماس با مدیریت وب سایت ماهنگ از دو طریق ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید : ایمیل...
مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی

مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی
من در میان مردمی هستمکه باورشان نمیشود تنهایــــممیگویند خوش بحالت که خوشحالینمی دانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاستبرای...
چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟

چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟
یخ هنگام انجماد، منبسط می شود. علت این انبساط پیوند هیدروژنی میان مولکول های خمیده آب است.
چرا عرق لباس را زرد میکند؟

چرا عرق لباس را زرد میکند؟
تا حالا عرق از سر، صورت و دست تان چکیده است؟ آن قدر که کلافه شده اید و حتی گاهی نیز در مقابل دیگران خجالت هم کشیده...

مطالب جدید

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)
یکی از دروس جدیدی که دانش‌آموزان در پایه‌ی هفتم باید بیاموزند، درس زبان انگلیسی است. نویسندگاه کتاب زبان انگلیسی...
فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید

فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید
امروزه دانشمندان ثابت کرده‌اند که یادگیری زبان دوم می‌تواند در بهبود هوش، حافظه و تمرکز نقش مهمی داشته...
ضرروت دانستن دو زبان

ضرروت دانستن دو زبان
مغز یك فرد دو زبانه مانند رادیویی است كه به طور همزمان 2 كانال را پخش می‌كند. ممكن است كه در حال صحبت كردن به یك...
ضرورت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی
     شايد يادگيري زبان انگليسي مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.  آيا هيچ فکر...