رنگ مورد علاقه افراد بر اساس روانشناسی رفتار آنها

تمام لذت هدیه دادن یک طرف و ماجرای چه خریدن هم یک طرف! عجله نکنید خیال نداریم به شما بگوییم چه چیزی بخرید، اتفاقا این را می سپاریم به خودتان و سلیقه ای که به خرج می دهید اما در مورد رنگ هدیه اصلا و ابدا نمی توانید پای سلیقه را وسط بکشید! نوبت به رنگ که می رسد باید یک راست بزنید به دل علاقه ها و بفهمید دوست تان به چه رنگی علاقه دارد.


برای رسیدن به جواب هم لازم نیست گوشی تلفن را بردارید و از خودش سؤال کنید! فقط کافی است کمی روی رفتارش زوم کنید. رفتار و روحیات او همه چیز را لو می دهد. اما برای آنکه در این شناسایی درست به هدف بزنید ما به شما می گوییم چه رفتاری نشانه علاقه به چه رنگی است. با ما همراه باشید.


خیال تان راحت، رنگش سبز است

مهربان است و خونگرم؛ وفاداری و وظیفه شناسی هم که از خصوصیات ذاتی اوست.بدون آنکه بخواهد، برایش بسیار مهم است که دیگران درموردش چطور فکر می کنند. خودش اهل حرف زدن نیست اما همیشه برای شما یک شنونده خوب است و خوشبختانه راز نگهدار. اعتماد به نفس ندارد اما خوش خلقی او زبانزد همه اطرافیان است. خلاصه اینکه با او بودن به شما آرامش می دهد هرچند خودش کوهی از استرس است. با خیال راحت بروید سراغ رنگ سبز، فرقی هم نمی کند که هدیه شما چه باشد.


به رنگ ارغوان


عاشق شکوه، ظرافت و زیبایی است. شخصیت اسرار آمیزی دارد. مغرور است اما کاملا اجتماعی و با معنویات رابطه خوبی دارد. بهتر است مراقب دوستی تان باشید چرا که نه تنها شما بلکه همه اطرافیان از معاشرت با او لذت می برند. رنگ مورد علاقه این دوست اسرار آمیز شما رنگ ارغوانی است. پس نگران انتخاب هدیه نباشید چون رنگ مورد علاقه او رنگ سال است و پیدا کردنش اصلا کار سختی نیست!


به صورتی فکر کنید


بسیار درک تان می کند و اهل لطف کردن نه تنها به شما بلکه به همه اطرافیان است. این لطف تا آنجا پیش می رود که اغلب اوقات نگران و دلواپس دیگران است!حرف شور و نشاط و عشق به زندگی هم که در میان باشد در حد و اندازه های خودش چیزی کم از طرفداران رنگ قرمز ندارد. همین شور و نشاط درونی باعث شده تا نه تنها خود شما بلکه دیگران هم عاشق معاشرت با او باشند. نوبت به بالا و پایین و سختی های زندگی هم که برسد با اقتدار جلو می رود و از پس رویارویی با شکست ها هم بر می آید. به اینجا که رسیدید لازم نیست از او بپرسید رنگ مورد علاقه اش چیست، فقط کافی است هدیه ای که برایش انتخاب می کنید صورتی باشد!


قرمز رنگ اوست


دوست شما بسیار پرانرژی است و پر از عشق و علاقه به زندگی. بسیار خوش بین است و در مواجهه با هدف هایش اهل کوتاه آمدن نیست، تا جایی هم که بتواند محکم و مصمم جلو می رود. البته کمی هم قدرت طلب است و دوست دارد همه چیز را تحت مدیریت خودش در آورد. با این حال کاملا اجتماعی است و اساسا عاشق ارتباط با مردم است. خلاصه اینکه پر از انرژی است و پویایی از وجناتش پیداست. در چنین شرایطی وقتی پای هدیه خریدن به میان می آید یک راست بروید سراغ رنگ قرمز، فرقی هم نمی کند قرار است چه چیزی برای او بخرید. با اطمینان طیف های رنگ قرمز را انتخاب کنید، حتی می توانید تا تونالیته ای از رنگ نارنجی البته از نوع پر رنگ و لعابش هم پیش بروید و شک نکنید که بهترین انتخاب را دارید چرا که روحیات دوست شما نشان می دهد در ناخودآگاهش به رنگ قرمز علاقه مند است.

به رنگ فیروزه


اسرارآمیز است و احساساتی. وقتی کارهای شخصی اش در میان باشد اصلا و ابدا زیر بار نصیحت های شما نمی رود. با ثبات است و البته پشتکار هم دارد بنابراین طبیعی است که خودش به تنهایی از پس اداره امور شخصی اش بربیاید.در مورد او به رنگ فیروزه ای فکر کنید؛ یک انگشتر یا حتی گردنبند و گوشواره ای با سنگ درشت فیروزه خوشحالش می کند، شک نداشته باشید چرا که طرفداران چنین رنگی اغلب خانم ها هستند!


مشکی رنگه...


خوش ذوق است و با ظرافت طبع بسیار. روحیه ای حساس دارد و اتفاقا هنرمند است. درون گرا نیست اما بیشتر درگیر جزئیات است تا کلیات. به جزئیات زندگی اش توجه خاصی دارد و هرکاری را با تمام ریزه کاری هایش انجام می دهد. برای کمک به دوستان و اطرافیان سر از پا نمی شناسد و از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. از همه مهم تر اینکه به شخصیت یک یک دوروبری هایش احترام می گذارد، شما که جای خود دارید! ذهن تان را درگیر نکنید؛ رنگ مورد علاقه او مشکی است.

تجمل از نوع طلایی


جاه طلب است و پر از آرزوها و رویاهای بزرگ. برای لذت بردن از زندگی تمام تلاشش را می کند. اهل نشستن و منتظر شانس ماندن نیست. جسور است و بی باک. با تجمل هم میانه خوبی دارد. دوست جاه طلب شما عاشق رنگ طلایی است، پس از همین حالا دست به کار شوید!


طوسی، انتخاب شماست


به روز است و بیشتر از آنکه با سنت میانه ای داشته باشد درگیر زندگی مدرن است.با آرامش ذاتی که دارداز طرفداران صلح است و البته اهل سازش و توافق. رنگ مورد علاقه این دوست شما طوسی است. حق با شماست خرید هدیه برای او به این سادگی ها هم نیست!


قهوه ای و لاغیر!


دوست تان کمی تا قسمتی فیلسوف مآب است البته فیلسوف با چاشنی شاعرپیشگی اما تا دل تان بخواهد می توانید روی او حساب باز کنید، از بس که ثابت قدم است! کمتر به یاد می آورید که جایی تغییر عقیده داده باشد، شاید کمتر اهل تصمیم گیری های حیاتی باشد ولی امان از وقتی که تصمیم بگیرد! چه پول ها که در جیب و چه رازها که در سینه به امانت ندارد، اصلا آوازه قابل اعتمادی اش جلوتر از خودش همه جا می پیچد. اگر روی لجبازی اش سرپوش بگذارید یک دوست کامل است! برای دوستی با چنین روحیاتی فقط مجازید به رنگ قهوه ای فکر کنید و لاغیر!

  • بازدید: 928
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۴
  • شناسه مطلب: 4021

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدیدمطالب تصادفی

بهبود حافظه با حرکات دست

بهبود حافظه با حرکات دست
نتایج تحقیقات نشان می دهد، مشت کردن و فشار دادن محکم دست راست، حفظ کردن مطالب را آسان تر می کند و در مقابل برای...
مهم ترین دلایل مرگ جنین در رحم

مهم ترین دلایل مرگ جنین در رحم
به گفته پژوهشگران امریکایی شیوه زندگی و وضعیت سلامت خانم ها قبل از بارداری با خطر مرگ جنین در رحم آنها ارتباط ...
چگونه موفق شویم؟ How to succeed

چگونه موفق شویم؟ How to succeed
PLAN while others are playing (برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی کردنند  ) STUDY while others...
عادت‌هایی كه سبب تخریب سلول‌های مغزی می شوند

عادت‌هایی كه سبب تخریب سلول‌های مغزی می شوند
هرچند برخی از این رفتارها همانطور كه گفته شد در زندگی مدرن امروزی عادی به نظر می رسند اما در واقع بدون اینكه خودمان...

مطالب پربازدید

تماس با ماهنگ

تماس با ماهنگ
بازدیدکننده گرامی؛ جهت تماس با مدیریت وب سایت ماهنگ از دو طریق ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید : ایمیل...
مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی

مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی
من در میان مردمی هستمکه باورشان نمیشود تنهایــــممیگویند خوش بحالت که خوشحالینمی دانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاستبرای...
چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟

چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟
یخ هنگام انجماد، منبسط می شود. علت این انبساط پیوند هیدروژنی میان مولکول های خمیده آب است.
چرا عرق لباس را زرد میکند؟

چرا عرق لباس را زرد میکند؟
تا حالا عرق از سر، صورت و دست تان چکیده است؟ آن قدر که کلافه شده اید و حتی گاهی نیز در مقابل دیگران خجالت هم کشیده...

مطالب جدید

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)
یکی از دروس جدیدی که دانش‌آموزان در پایه‌ی هفتم باید بیاموزند، درس زبان انگلیسی است. نویسندگاه کتاب زبان انگلیسی...
فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید

فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید
امروزه دانشمندان ثابت کرده‌اند که یادگیری زبان دوم می‌تواند در بهبود هوش، حافظه و تمرکز نقش مهمی داشته...
ضرروت دانستن دو زبان

ضرروت دانستن دو زبان
مغز یك فرد دو زبانه مانند رادیویی است كه به طور همزمان 2 كانال را پخش می‌كند. ممكن است كه در حال صحبت كردن به یك...
ضرورت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی
     شايد يادگيري زبان انگليسي مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.  آيا هيچ فکر...