فرد دلخواه شما چه رنگی است؟

بسیاری از افراد دوست دارند بدانند فرد ایده آلشان چه کسی است واصولا با چه نوع آدم هایی بیشتر سازگاری دارند وجالب آن که بسیاری از آن ها خودشان هم نمی دانند فرد ایده آل آن ها کیست! ولی اکنون بر اساس بسیاری از تحقیقات روان شناسی ،شما می توانید از طریق چهار رنگ،در زندگی خود سر نخ های شگفت انگیزی به دست آورید!آیا تا به حال می دانستید که رنگ های سبز،بنفش،نارنجی ونیلی (که به رنگ های فرعی موسومند) می توانند نشان دهنده آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟

 

  

چنان چه رنگ منتخب شما سبز است : 

  زمانی که برای نخستین بار با کسی ملاقات می کنید،رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز،سفره دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگی خودش با شما گفت وگو کند.این عمل وی به خاطر آن است که شما راحتی و آرامش را به او منتقل می کنید و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است.شما از همان ابتدا می توانید به راحتی تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد.شما به غرایز خود اعتماد می کنید وبه نداهای درونتان گوش می دهید و به همین طریق متوجه می شوید طرف مقابلتان به دنبال چه عکس العمل هایی از جانب شماست.نکته قابل توجهی که درشما وجود دارد توانایی کسب اطلاعات از خصوصیات طرف مقابل است.در واقع،از این طریق می توانید حس کنجکاوی خود را پاسخ گویید.

نکته مهم:فرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد."سبزها" با کسی ازدواج می کنند که با ثبات و قاطع باشد و همیشه از این انتخاب خود راضی هستند.

اما به یاد داشته باشید:شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید وانسان پاکی هستید.داشتن این خصوصیات،اندکی کار شما را در پیدا کردن فرد ایده آلتان دشوار می کند.بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند،به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است به یکباره شوکه شده و ناامید گردند،زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آن ها مطابقت نداشته باشید.

چنان چه رنگ منتخب شما بنفش است  :

  در اولین ملاقات و دیدار بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل خود می شوید،اما در واقع شما به کسی علاقه مندید که در کنار او احساس آرامش کنید و از او آرامش بگیرید.رمز موفقیت شما در مقابل دیگران جذبه،هیجان و گیرایی شما از تمام جهات است.شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید و شاید به همین دلیل دیگران احساس می کنند زندگی شان در کنار شما،بسیار مهیج و جالب خواهد شد.شما وفادار و وظیفه شناس هستیدو ارتباط عاطفی برای شما یک مساله بسیار مهم و جدی تلقی می شود.  

 نکته مهم:اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید،به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به این مرحله راه پیدا کند.البته ناگفته نماند که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید. 

اما به یاد داشته باشید:بهتر است اگر فرد مناسب پیدا شد،به او فرصت کافی بدهید تا خود را به شما بشناساند،سعی نکنید خصوصیات اخلاقی او را حدس بزنید.بلکه بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه این که او را با فرد رویاها و ایده آل ذهن خود مقایسه کنید.

    چنان چه رنگ انتخابی شما نارنجی است  :

 شما یک فرد جذاب،دوست داشتنی،مهربان وخونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید به سادگی به هر آن چه می خواهید برسید.باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن را باور کنید.شما با رفتار خود به دیگران نشان می دهید که به حرف های آن ها گوش می دهید و برایشان ارزش قائل هستید.اما به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید،با این حال جای هیچ گونه ناراحتی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق بوده و احساس در آن جایی ندارد.                                      

  نکته مهم:شما قطعا با کسی ارتباط را آغاز می کنید که بتوانید از او چیزی یاد بگیرید.افراد باهوش این خاصیت را دارند و همیشه حس تحسین شما را بر می انگیزند.            

  اما به یاد داشته باشید:شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و نفوذپذیر خود را پنهان کنید.بنابراین،تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما ببیند هوشمندی های زیرکانه شما در مسائل است.او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شود.پس سعی کنید در طول زمان،وی را با شخصیت واقعی خود آشنا سازید.            

چنان چه رنگ انتخابی شما نیلی است  :

   نخستین دیدار،این تصور را در فرد مقابل خود به وجود می آورید که نیازمند تایید دیگران هستید.او بلافاصله متوجه می شود که می تواند با کمی محبت زندگی شما را از ابتدا تاکنون مورد بررسی قرار داده و بر مبنای آن،تصمیم بگیرد.با این حال به افراد اجازه سوءاستفاده را نمی دهید و به رغم آن که نیازمند تایید دیگران در هر حال هستید،اما فرق سوءاستفاده و واقعیت را به خوبی درک می کنید.شاید قابل توجه ترین نکته در انتخاب های شما این باشد که دیگران را از دریچه چشم خود می بینید ، اما فرق راست و دروغ را در این ارتباط خیلی سریع تشخیص می دهید.این حالت شاید بیشتر از آن رو باشد که وجود شما همیشه آماده کمک به دیگران است و به همین علت متقابلا خواهان گرمی و درک کامل از جانب آن ها می باشید.شما تلاش می کنید تا خود را در نظر دیگران بزرگ تر جلوه دهید با این هدف که رضایت و موافقت آنان را در مورد نیازها و خواسته های خویش به دست آورید،با این حال کم تر پیش می آید که طرف مقابل این ارزش معنوی را درک نکند.                

 نکته مهم:فرد ایده آل شما باید قابل اطمینان باشد.کسی که "راستی"و"درستی"برترین ویژگی اخلاقی اوست و آن را به وضوح در صحنه زندگی مشترک به نمایش می گذارد."نیلی"ها با افراد صادق وفداکار ازدواج می کنند و همیشه در زندگی این احساس را دارند که نیازهای روحی خود را مرتفع ساخته اند.     

اما به یاد داشته باشید:شما همیشه دیگران را با تفکرات،روحیات و خصوصیات خود محک می زنید بنابراین امکان اشتباه و یا سوءاستفاده در انتخاب های شما 50درصد بیش از دیگران است.مردانی که در نیمه راه،"خود"واقعی شان را نشان می دهند نیز کم نیستند.سعی کنید در طول زندگی با رفتار صحیح خود،او را از نیرنگ زدن باز داشته و مهم تر از آن این که از ابتدای کاربا دقت بیشتری به جلو بروید

  • بازدید: 922
  • تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۱۱
  • شناسه مطلب: 1799

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدیدمطالب تصادفی

چگونه یک شوهر ایده آل برای همسرمان باشیم؟

چگونه یک شوهر ایده آل برای همسرمان باشیم؟
حواس‌تان را جمع كنيد؛ زندگي‌اي كه به سختي ساخته‌ايد، به آساني مي‌تواند از هم بپاشد. فقط كافي ‌است كه غرق تكرار...
با ترک اشتباهاتتان، رابطه جنسی را لذت بخش کنید

با ترک اشتباهاتتان، رابطه جنسی را لذت بخش کنید
بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی...
معلومات از نوع گربه !!!

معلومات از نوع گربه !!!
گربه ها گیرنده چشایی برای مزه شیرین ندارند. هر گربه میتواند پنج برابر طول بدنش بپرد. در مصر باستان وقتی گربه...
بخوانید و بخوابید

بخوانید و بخوابید
متخصصان می گویند خوابیدن بعد از درس خواندن موجب می شود تا مطالب درسی خوب در ذهن تثبیت شوند.

مطالب پربازدید

تماس با ماهنگ

تماس با ماهنگ
بازدیدکننده گرامی؛ جهت تماس با مدیریت وب سایت ماهنگ از دو طریق ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید : ایمیل...
مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی

مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی
من در میان مردمی هستمکه باورشان نمیشود تنهایــــممیگویند خوش بحالت که خوشحالینمی دانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاستبرای...
چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟

چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟
یخ هنگام انجماد، منبسط می شود. علت این انبساط پیوند هیدروژنی میان مولکول های خمیده آب است.
چرا عرق لباس را زرد میکند؟

چرا عرق لباس را زرد میکند؟
تا حالا عرق از سر، صورت و دست تان چکیده است؟ آن قدر که کلافه شده اید و حتی گاهی نیز در مقابل دیگران خجالت هم کشیده...

مطالب جدید

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)
یکی از دروس جدیدی که دانش‌آموزان در پایه‌ی هفتم باید بیاموزند، درس زبان انگلیسی است. نویسندگاه کتاب زبان انگلیسی...
فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید

فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید
امروزه دانشمندان ثابت کرده‌اند که یادگیری زبان دوم می‌تواند در بهبود هوش، حافظه و تمرکز نقش مهمی داشته...
ضرروت دانستن دو زبان

ضرروت دانستن دو زبان
مغز یك فرد دو زبانه مانند رادیویی است كه به طور همزمان 2 كانال را پخش می‌كند. ممكن است كه در حال صحبت كردن به یك...
ضرورت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی
     شايد يادگيري زبان انگليسي مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.  آيا هيچ فکر...