بهبود رابطه جنسی با مصرف نوشیدنی های گیاهی

شايد براي‌تان عجيب باشد كه چگونه يك نوشیدنی گیاهی مي‌تواند به بهبود روابط جنسی كمك كند. در حالي كه اين موضوع يك اصل ثابت شده است كه سلامت، تازگي و مغذي بودن  موادغذايي كه مصرف مي‌كنيم مي‌تواند تاثيري مستقيم بر كيفيت و چگونگي رابطه جنسی ميان زوج‌ها و همسران داشته باشد و حتي در مواردي به پيشگيري از بروز برخي اختلال‌ها در روابط جنسی كمك كند    .

 

نوشیدنی های گیاهی جهت تقویت رابطه جنسی زوج ها مناسب می باشد 

ما به شما مي‌گوييم چگونه از تركيب برخي از گياهان دارويي مانند هل، زنجبيل، گل ياس، فلفل قرمز، وانيل و زعفران با ميوه‌هاي تازه مي‌توانيد نوشيدنی های گیاهی  تهيه كنيد كه با نوشيدن آن به افزايش سطح هورمون، بهبود جريان گردش خون در بدن، افزايش برانگيختگي و تقويت بنيه خود كمك كرده و با بروز اختلالاتي مانند سردمزاجي يا بي‌ميلي جنسي خداحافظي كنيد.نوشيدنی های گیاهی كه با نزديك شدن فصل‌هاي گرم سال، بهار و تابستان، مي‌توانند بهترين انتخاب براي رفع عطش و از آن مهم‌تر بهبود روابط جنسی ميان زوج‌هاي جوان باشند    .


شربت رز با چاشني هل
كمتر كسي مي‌تواند در برابر عطر خوش گل سرخ كه با هل تركيب شده از خود مقاومت نشان دهد. بنابراين تهيه نوشيدنی گیاهی خنكي كه از تركيب هل و گل سرخ تهيه شود مي‌تواند بسيار گوارا و فرح‌بخش باشد و هر كسي را علاقه‌مند به مزه كردن آن كند. در كنار اين مزايا خواص درماني و معجزه‌آساي گل سرخ و هل در درمان ناتوانايی جنسی و سرد مزاجي ارزشي افزوده براي اين نوشيدنی گیاهی به همراه دارد چرا كه نه تنها به رفع عطش فرد كمك مي‌كند بلكه مي‌تواند به بهبود روابط جنسی نيز كمك كند اگر دست كم 3 تا 4 بار در طول هفته مصرف شود   .

براي تهيه اين نوشیدنی گیاهی مي‌توانيد از عصاره تهيه شده از گل سرخ استفاده كنيد. در يك  ليوان 2 قاشق سكنجبين بريزيد و به ميزان 3 تا 4 قطره عصاره گل سرخ به آن اضافه كنيد. نصف خيار رنده شده را به سكنجبين اضافه كنيد و متناسب با ذائقه‌اي كه داريد يك تا 2 عدد هل را درون آن بيندازيد. در نهايت يك ليوان آب  خنك اضافه كنيد. عصاره گل سرخ و هل از آنجا كه در گروه گياهان دارويي با طبع گرم قرار مي‌گيرند، مي‌توانند تاثير قابل ملاحظه‌اي در بهبود رابطه جنسی شما داشته باشند.


نوشیدنی گیاهی وانيلی ويژه ماه عسل
يكي ديگر از شربت‌هايي كه در بسياري از كشورهاي آسياي شرقي به نوشيدني ماه عسل نيز مشهور است و خانواده‌ها نوشيدن آن را به زوج‌هاي جوان توصيه مي‌كنند شربت عسل وانيلي است كه به دليل عطر و خاصيت مقوي‌اي كه دارد مي‌تواند به بهبود رابطه جنسی و تقويت بنيه زوج‌ها كمك كند.

مصرف اين شربت علاوه بر تقويت قواي جسمي به آرامش زوج‌ها نيز كمك مي‌كند و مي‌تواند بر ترشح مناسب هورمون تستسترون نيز اثر بگذارد.

براي تهيه اين نوشیدنی گیاهی كافي است آب ولرم را با 2 تا 3 قاشق عسل طبيعي مخلوط كنيد و به آن اندكي پودر، چوب يا عصاره وانيل خوراكي اضافه كنيد. بعد از تهيه اين شربت آن را درون يخچال بگذاريد تا خوب خنك شود. اگر مايل باشيد مي‌توانيد آن را ولرم هم ميل كنيد.


با اين كوكتل پروژسترون بسازيد
يكي از مهم‌ترين هورمون‌هايي كه ميزان آن مي‌تواند به بهبود روابط جنسی زوج‌ها كمك كند ميزان هورمون پروژسترون بدن است. بي‌شك تعادل اين هومورن و ميزان مناسب آن در بدن مي‌تواند خاطر هر زوجي را از اين بابت آسوده كند. بنابراين مصرف موادغذايي و گياهان دارويي كه به توليد و تنظيم اين هورمون در بدن كمك مي‌كنند بسيار اهميت دارد. دانه‌هاي كدو تنبل، قارچ و اسفناج از جمله سبزي‌هايي هستند كه به كنترل ميزان پروژسترون بدن كمك مي‌كنند.

نگران نباشيد نمي‌خواهيد كوكتلي ازاين سبزيجات به شما معرفي كنيم. كوكتلي كه با كمك آن مي‌توانيد همين ميزان از پروژسترون را دريافت كنيد كوكتلي تهيه شده از ميوه‌هاي تازه بهاري است. مي‌توانيد با تركيبي از انگور، تمشك، كيوي ونعناع تازه يكي از بهترين و مفيدترين كوكتل‌هاي سلامت را تهيه كنيد. براي تهيه اين نوشیدنی گیاهی يك عدد كيوي و يك فنجان تمشك را ميكس كنيد و آن را درون يك ليوان بريزيد و سپس متناسب با گنجايش ليوان آب انگور زرد به اين تركيب اضافه كنيد.

حتي مي‌توانيد چند حبه انگور زرد پوست گرفته شده به اين نوشیدنی گیاهی اضافه كنيد. در نهايت چند برگ نعناع را خيلي ريز ساتوري كنيد و به كوكتل اضافه كنيد. نوشيدن اين كوكتل مي‌تواند به تامين پروژسترون بدن كمك كند و كيفيت روابط حنسی شما را بهتر و مفيدتر كند.


نوشیدنی گیاهی پالپ‌دار با طعم انبه
يكي ديگر از نوشيدنی های گیاهی كه مي‌تواند به بهبود روند درمان سردمزاجي و بي‌ميلي جنسي كمك كند خوردن ميوه انبه يا نوشيدني‌هاي تهيه شده از آن است. ما به شما يكي از نوشيدني‌های گیاهی  مفيد و سالم را كه با انبه و با چاشني زنجبيل تهيه مي‌شود معرفي مي‌كنيم. اين نوشيدنی گیاهی با توجه به طبع گرم و مزه تندي كه دارد بيشتر مورد توجه مردان قرار مي‌گيرد و مي‌تواند به بهبود جريان گردش خون در بدن‌ آنها كمك كند و تا حد زيادي بي‌ميلی جنسی را از آنها دور كند.

براي تهيه اين نوشيدنی گیاهی بايد پوست انبه را بكنيد و آن را درون دستگاه ميكسر بریزید و آنقدر آن را ميكس كنيد تا مايع رقيقي شود. حين ميكس كردن مي‌توانيد يك فنجان آب خنك نيز به انبه اضافه كنيد. بعد از آماده شدن ميكس انبه را درون ليوان بريزيد و اگر لازم بود كمي ديگر آب يخ به آن اضافه كنيد. در نهايت يك برش كوچك از انبه را رنده كرده و به ميكس انبه اضافه كنيد. حتي مي‌توانيد به جاي رنده كردن زنجبيل را به حب‌هاي خيلي كوچك ببريد و آن را درون مخلوط انبه بيندازيد تا يك نوشيدني پالپ‌دار مفيد آماده كنيد.


نوشیدنی گیاهی مخلوط ياس و آناناس را تجربه كنيد
گل ياس از آن دست  گياهان دارويي است كه در شيوه‌هاي درماني طبيعي درمان مانند گياه‌درماني و عطر درماني از گل، برگ، اسانس و عصاره آن براي درمان استفاده مي‌شود. يكي از كاربردي‌ترين موارد مصرف عصاره ياس در درمان بی ميلی و سردي جنسی است. به همين دليل تهيه مخلوطي از عصاره خوراكي اين گياه و ميوه‌اي همچون آناناس با توجه به طبع گرمي كه دارد مي‌تواند يك گزينه خوب براي تقويت و بهبود روابط زناشويی زوج‌ها باشد.

براي تهيه اين نوشیدنی گیاهی خوشمزه و در عين حال خوش‌عطر كافي است آب آناناس را با 4 تا 5 قطره از عصاره ياس مخلوط كنيد و آن را درون ليواني بريزيد و به آن تركيبي از نعناع و خيار اضافه كنيد. مي‌توانيد چند برگ نعناع را ساطوري كنيد و با نصف خيار رنده شده مخلوط كرده و به اين تركيب مقوي اضافه كنيد. اين نوشيدنی گیاهی را بايد خنك بنوشيد.

لیمو فلفلی از نوشیدنی های گیاهی است که موجب بهبود گردش خون در بدن می شود

يك نوشیدنی گیاهی مقوي با طعم ليموفلفلي
يكي ديگر از نوشيدنی های گیاهی طبيعي و گياهي كه مي‌تواند به بهبود جريان گردش خون در بدن و آزادسازي اندورفين در بدن كمك و انرژي و نشاط زوج‌ها را تقويت كند تهيه نوشيدني ليموفلفلي با چاشني عسل است. اين نوشيدنی گیاهی مي‌تواند در عين حال كه انرژي زيادي در بدن توليد مي‌كند به از بين رفتن بي‌ميلی جنسی و بي‌حوصلگي برخي از زوج‌ها كمك كند و رابطه جنسی شما را بهبود بخشد.

براي تهيه اين نوشیدنی گیاهی به ليمو ترش تازه احتياج داريد. نصف ليوان آب را با نصف ليوان آبليموي تازه و ترش تركيب كنيد. يك تا 2 قاشق عسل طبيعي و تازه به آن اضافه كنيد و در نهايت يك عدد فلفل قرمز چيلي را كه روي آن را با نوك چاقو خراش داده‌ايد به اين شربت اضافه و آن را خنك ميل كنيد. مراقب باشيد كه نبايد از زمان تهيه اين نوشيدنی گیاهی تا مصرف آن مدت زمان زيادي بگذرد. چراكه به مرور زمان ميزان تندي شربت بيشتر و بيشتر مي‌شود و مصرف تندي بيش از اندازه براي حفظ سلامت دستگاه گوارش توصيه نمي‌شود.

  • بازدید: 647
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
  • شناسه مطلب: 4646

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدیدمطالب تصادفی

غذای دیروز تا کی خوردنی است؟

غذای دیروز تا کی خوردنی است؟
هر روز وقتی خسته از سر کار به خانه بر می گشتم تازه کارهای خانه شروع می شد و بدترین قسمتش پختن شام در عرض یکی، دوساعت...
بیزنس درجه یک علی آقا

بیزنس درجه یک علی آقا
یه روز که داشت سوار مترو میشد نزدیک در ورودی، یه تابلو توجهش رو جلب کرد: "این مغازه واگذار می‌شود" ..... خودش بود!...
سری جدید اس ام اس ها و نوشته های شب امتحانــی

سری جدید اس ام اس ها و نوشته های شب امتحانــی
روش درس خوندن من در ایام امتحانات : این که نمیاد … اینم که طولانیه ولش کن … اینم که تابلویه جوابش چیه ! آخیش ،...
استاتوس ها و طنزنوشته های باحال و خنده دار فروردین ۹۲

استاتوس ها و طنزنوشته های باحال و خنده دار فروردین ۹۲
طرح آمارگیری خانوار شما چند تا بچه دارین؟ بابام : یکی ولی توشناسنامه که نوشته دو تا اونو میگی؟ دکور خونست فقط...

مطالب پربازدید

تماس با ماهنگ

تماس با ماهنگ
بازدیدکننده گرامی؛ جهت تماس با مدیریت وب سایت ماهنگ از دو طریق ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید : ایمیل...
مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی

مجموعه ای جدید از جملات خاص و سنگین پیامک های مفهومی
من در میان مردمی هستمکه باورشان نمیشود تنهایــــممیگویند خوش بحالت که خوشحالینمی دانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاستبرای...
چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟

چرا وقتی آب منجمد می شود حجم آن افزایش و وزنش کاهش می یابد؟
یخ هنگام انجماد، منبسط می شود. علت این انبساط پیوند هیدروژنی میان مولکول های خمیده آب است.
چرا عرق لباس را زرد میکند؟

چرا عرق لباس را زرد میکند؟
تا حالا عرق از سر، صورت و دست تان چکیده است؟ آن قدر که کلافه شده اید و حتی گاهی نیز در مقابل دیگران خجالت هم کشیده...

مطالب جدید

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)

نرم افزار آموزش الفبای انگلیسی ( محصول جدید انتشارات تاجیک)
یکی از دروس جدیدی که دانش‌آموزان در پایه‌ی هفتم باید بیاموزند، درس زبان انگلیسی است. نویسندگاه کتاب زبان انگلیسی...
فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید

فواید یادگیری زبان خارجی برای مغز که نمی‌دانستید
امروزه دانشمندان ثابت کرده‌اند که یادگیری زبان دوم می‌تواند در بهبود هوش، حافظه و تمرکز نقش مهمی داشته...
ضرروت دانستن دو زبان

ضرروت دانستن دو زبان
مغز یك فرد دو زبانه مانند رادیویی است كه به طور همزمان 2 كانال را پخش می‌كند. ممكن است كه در حال صحبت كردن به یك...
ضرورت یادگیری زبان انگلیسی

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی
     شايد يادگيري زبان انگليسي مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.  آيا هيچ فکر...