نکات طلایی خانه داری

با مطالعه نكات طلايي اين بخش ديگر ساده از كنار وسايل و اشياي قديمي خانه خود عبور نخواهيد كرد. بسياري از اشياي قديمي و اشيايي كه تصور مي‌كنيد به كارتان نمي‌آيد ممكن است تنوعي به خانه، اتاق و ميز كارتان ببخشید.

 

از كلاه پلاستيكي حمام كه عمده خانم‌ها براي رنگ كردن موهاي‌شان از آن استفاده مي‌كنند، براي نگهداري كفش‌هاي‌تان استفاده كنيد. با قرار دادن كفش‌ها، صندل‌ها و روفرشي‌هاي‌تان درون اين كلاه‌هاي پلاستيكي از نشستن گرد و غبار روي كفش‌ها جلوگيري كرده و آن‌ها را پاكيزه و مرتب در كمد لباس‌هاي خود خواهيد داشت.

حتما براي‌تان پيش آمده كه در اثر يك اتفاق ساده يكي از لنگه‌هاي دستكش‌تان را گم كرده و لنگه ديگر را بدون استفاده در گوشه كمد لباس‌ها نگه داشته‌ايد. به جاي اين كار مي‌توانيد آن را جايگزين جاعينكي‌هاي پارچه‌اي كنيد و از آن به‌عنوان يك جاعينكي مطمئن براي عينك آفتابي يا طبي خود استفاده كنيد.

جعبه پلاستيكي صابون‌هاي دست‌شويي مي‌تواند جعبه مناسبي براي نگهداري از دوربين عكاسي خانوادگي ديجيتال شما باشد. با استفاده از اين جعبه پلاستيكي مي‌توانيد به راحتي دوربين خود را درون كيف‌تان حمل كنيد بدون آن‌كه نگران خش افتادن يا آسيب رسيدن به آن باشيد.

اگر ميان وسايل اتاق‌تان به پدهاي قديمي موس كامپيوتر برخورديد آن‌ها را دور نيندازيد. از آن‌ها مي‌توانيد به‌عنوان زير ديگي يا زير ديس روي ميز استفاده كنيد. اين پدها به‌ويژه آن‌ها كه خوش آب و رنگ‌تر هستند مي‌توانند جلوه زيبايي به ميز ناهار‌خوري شما دهند.

اگر به‌زودي قصد داريد رنگ ديوارهاي خانه‌تان را تجديد كنيد، فويل‌هايي كه در آشپزخانه براي آشپزي استفاده مي‌كنيد را دور نريزيد. مي‌توانيد از اين فويل‌ها براي پوشاندن دستگيره‌هاي پنجره يا درها استفاده كنيد تا رنگي نشوند.

اگر جعبه لنزي داريد كه ديگر از آن استفاده نمي‌كنيد مي‌توانيد پس از شست‌و‌شوي آن براي نگهداري انواع قرص‌ها و مسكن‌ها از آن استفاده كنيد. به‌ويژه اگر قصد داريد يك روز كاري را بيرون از منزل بگذرانيد و به جعبه قرص‌هاي‌تان نياز داريد.

  • بازدید: 612
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۱۹
  • شناسه مطلب: 2411

ارسال دیدگاه ؛


کد امنیتی
تصویر جدید